Besøk våre lagsider

MAN
26.08
18:00-19:30
Prestagardsskogen Kunstgras A
TIR
27.08
19:00-20:30
Prestagardsskogen Kunstgras 7er
ONS
28.08
18:00-19:30
Prestegardsskogen Kunstgras C
FRE
30.08
16:30-18:00
Prestegardsskogen Kunstgras C
29.08 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott IL Gutter 16 år - Løv-Ham -
07.09 13:00 Osterøy stadion kunstgras B
Osterøy/Fotlandsvåg - Trott IL Gutter 16 år -
15.09 14:00 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott IL Gutter 16 år - Varegg -
03.10 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott IL Gutter 16 år - Smørås -
17.10 20:00 Straume Stadion B
Sotra 2 - Trott IL Gutter 16 år -
22.08 20:00 Paradis fotballbane B  
Minde 2 - Trott IL Gutter 16 år 0 - 5  
25.07 19:10 Bane 64 - Bjergby B  
Hjørring IF 1 - Trott IL Gutter 16 år 4 - 1  
25.07 11:50 Bane 17 - HI B  
Nanset IF 2 - Trott IL Gutter 16 år 0 - 6  
24.07 12:20 Bane 12 - HI B  
Råde IL - Trott IL Gutter 16 år 4 - 4  
23.07 17:50 Bane 53 - Lundergaard H  
Trott IL Gutter 16 år - Flint FB 1 1 - 2  
09.11 13:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott IL Gutter 16 år - Åsane 2 -  
31.10 20:00 Kringlebotn ballbane B  
Sædalen 2 - Trott IL Gutter 16 år -  
24.10 18:30 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott IL Gutter 16 år - Sund/Skogsvåg/Telavåg -  
17.10 20:00 Straume Stadion B  
Sotra 2 - Trott IL Gutter 16 år -  
03.10 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott IL Gutter 16 år - Smørås -  
15.09 14:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott IL Gutter 16 år - Varegg -  
07.09 13:00 Osterøy stadion kunstgras B  
Osterøy/Fotlandsvåg - Trott IL Gutter 16 år -  
29.08 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott IL Gutter 16 år - Løv-Ham -  
22.08 20:00 Paradis fotballbane B  
Minde 2 - Trott IL Gutter 16 år 0 - 5  
25.07 19:10 Bane 64 - Bjergby B  
Hjørring IF 1 - Trott IL Gutter 16 år 4 - 1  
25.07 11:50 Bane 17 - HI B  
Nanset IF 2 - Trott IL Gutter 16 år 0 - 6  
24.07 12:20 Bane 12 - HI B  
Råde IL - Trott IL Gutter 16 år 4 - 4  
23.07 17:50 Bane 53 - Lundergaard H  
Trott IL Gutter 16 år - Flint FB 1 1 - 2  
23.07 09:30 Bane 83 - Hirtshals B  
Club Reforma, Mexico - Trott IL Gutter 16 år 3 - 0  
22.06 15:00 Rolland B  
Åsane 2 - Trott IL Gutter 16 år 3 - 2  
18.06 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott IL Gutter 16 år - Østsiden Askøy 8 - 4  
14.06 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott IL Gutter 16 år - Austevoll 3 - 5  
08.06 13:00 Stavollen idrettsplass 02 B  
Bjarg 1 - Trott G16 3 - 0  
01.06 15:00 Stemmemyren kunstgress B  
Varegg - Trott G16 4 - 1  
30.05 14:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 - Sotra 2 2 - 4  
22.05 20:00 Nore Neset idrettsplass B  
Lysekloster/Nore Neset - Trott G16 4 - 1  
19.05 14:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott IL Gutter 16 år - Skjergard/Nordre Fjell 1 - 0  
01.05 12:00 Stemmemyren kunstgress B  
Sandviken - Trott G16 7 - 0  
25.04 18:30 Prestegardsskogen kunstgras H  
Trott IL Gutter 16 år - Sædalen 2 - 1  
04.04 18:30 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 - Vestsiden-Askøy 2 - 3  
24.03 18:00 Langeland B  
Stord G16-1 - Trott IL Gutter 16 år 4 - 3  
21.03 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras B  
ST-damer - Trott IL Gutter 16 år 0 - 4  
17.03 14:00 Fjellsdalen idrettsplass B  
Bønes - Trott G16 3 - 4  
06.03 17:30 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott IL Gutter 16 år - Bremnes G15 8 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian Folkestad 15 4
Adrian Johan Lunde Stensletten 16 16 25
Benjamin Birkeland 15 1
Berge Presthaug 15 15
David Borgenvik Hansen 15 14
Eirik J Rasmussen Kleven 15 17 2
Emil Steinsbø 16 8
Emil Sætre 16 14
Filip Andersen Yttredal 14 1
Godtfred Rüger 16 17
Hallvard Hansejordet 16 13 1
Hermann Hammer Aadland 15 16 2
Håkon Økland Wikdahl 15 10
Håvard Borrevik Eide 15 17 2
Jon Simon Dale Lekven 15 20 10
Lars Matre Bie 15 17 1
Lars Røssberg 16 18 2
Lars Atle Kvamme Nipen 15 17 5
Nikolai Mæland 16 19
Odin Andre Lunde Stensletten 14 7 3
Ole Hernes Kjøndal 15 10
Oskar Setre Skjønberg 15 18 4
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift